SEO paslaugų kaina

Kaip yra nustatoma SEO projekto kaina?

Kiekvienas SEO projektas yra individualus, tad ir SEO darbų kainos yra labai įvairios. Tiksli SEO paslaugos kaina priklauso nuo daugybės faktorių: rinkos konkurencingumo, tiesioginių konkurentų darbo su SEO, svetainės ar elektroninės parduotuvės dydžio, raktinių žodžių skaičiaus, dabartinės svetainės stadijos ir daug kitų veiksnių.

Kodėl SEO paslaugos kainuoja taip brangiai?

Iš pirmo žvilgsnio SEO paslaugos gali pasirodyti kaip brangus reklamos būdas. Tačiau pasigilinę iš ko susideda SEO paslauga bei kokią naudą SEO suteikia jūsų svetainei į tai žiūrėsite ne kaip į išlaidas, o kaip į investiciją. Ilgalaikiu laikotarpiu SEO yra viena iš optimaliausių reklamos galimybių Jūsų verslui. Priešingai nei Google Ads, dirbdami su SEO Jūs niekada nemokėsite už klientų paspaudimus ant jūsų svetainės nuorodų. Taip pat verta paminėti, kad kiekvienas klientas į jūsų svetainę atėjęs per Google organinę paiešką yra suinteresuotas jūsų siūloma preke ar paslauga.

SEO projektų kaina prasideda nuo 300 Eur/mėn

Kodėl nesiūlome SEO kainų paketų?

Neretai iš klientų išgirstame, kodėl nesiūlome SEO paketų su tiksliomis kainomis? Atsakymas labai paprastas: tai būtų nesąžininga klientų atžvilgiu. Skirtingos svetainės negali būti įvertintos viena bazine kaina. Kiekvienam projektui reikalingi atskiri sprendimai bei individualūs darbai. Webdy komanda nedirba pagal iš anksto nustatytą šabloną, jog galėtume kiekvienam klientui užtikrinti iš anksto nustatytą kainą. Tikslią projekto kainą apskaičiuojame po išsamios svetainės analizės, taip užtikrindami abipusę naudą.

Kodėl verta rinktis Webdy SEO paslaugas?

Pasirinkę Webdy teikiamas SEO paslaugas galite būti ramūs dėl SEO darbų aiškumo ir skaidrumo. Mūsų tikslas yra ne tik padėti klientui iškopti į aukščiausias Google pozicijas, tačiau ir padėti suprasti kas yra SEO, kokie darbai yra atliekami ir kokią naudą tai duoda bendram SEO rezultatui. Kad tai užtikrinti visų pirma kiekvienas klientas bus supažindintas su SEO strategijos planu. Klientai mus vertina dėl to, kad sugebame viską paaiškinti ir žmogui, kuris nėra susipažinęs su naujausiomis technologijomis.

Projekto eigoje kiekvienam klientui yra sukuriamas Google Drive katalogas, kuriame yra talpinama visa susijusi informacija apie SEO projektą. Kartą per savaitę yra atnaujinami raktinių žodžių pozicijų rezultatai.