fbpx

SEO PASLAUGOS: PROFESIONALIOS SEO PASLAUGOS VERSLUI

KAS YRA SEO?

SEO paslaugos – Search Engine Optimization arba lietuviškai – svetainės optimizavimas paieškos sistemoms. Daugeliui tai yra girdėta internetinės reklamos sritis, tačiau vis dar ne visi supranta šios paslaugos reikšmę. Neretai girdime, jog klientai svetainės optimizavimo paslaugas maišo su Google Ads reklama. Norime pabrėžti, kad tai yra du skirtingi dalykai. Dirbdami su SEO, jūs niekada nemokėsite už klientų paspaudimus!

SEO paslaugos tai yra ilgalaikis projektas, kuris nėra įgyvendinamas per savaitę ar mėnesį. SEO yra pastovus procesas su kuriuo reikia dirbti nuosekliai. Reikia suprasti, kad su svetainės optimizavimu dirbate ne tik Jūs, tačiau ir Jūsų konkurentai. Tad nustoję tobulinti savo svetainę iš karto rizikuojate užleisti pozicijas žemiau esantiems konkurentams.

KOKS YRA PAGRINDINIS SEO PASLAUGOS TIKSLAS?

Pagrindinis SEO paslaugos tikslas yra iškelti svetainės puslapį į kuo aukštesnę poziciją Google paieškoje pagal norimą raktinį žodį. Kaip pavyzdį galime paimti raktažodį “SEO paslaugos”. Kai jums prireikia SEO specialisto paslaugų, greičiausiai jūs keliaujate į Google ir paieškos laukelyje vedate “SEO paslaugos”. Paspaudus ieškoti, Google jums pateiks daugiau nei 100 skirtingų svetainių puslapių, kurie siūlo SEO paslaugas. Jums beliks tik išsirinkti.

Tad SEO paslaugų pagrindinis tikslas yra padaryti, kad Jūsų svetainė būtų kuo įmanoma aukščiau pagal Jūsų norimą raktinį žodį ir taip padidintų šansus vartotojui, naršančiam internete, paspausti būtent ant jūsų siūlomo produkto ar paslaugos. Kitais žodžiais – SEO paslaugos tikslas yra pritraukti organinį srautą į Jūsų svetainę.

I. SEO auditas

SEO auditui atlikti, yra reikalingi profesionalūs SEO įrankiai. Jų pagalba nustatome pagrindines svetainės technines klaidas. Vėliau kiekvieną svetainės puslapį (kurį klientas nori iškelti Google paieškoje) nuodugniai išanalizuojame rankiniu būdu bei paruošiame detalias kiekvieno puslapio ataskaitas su taisytinomis vietomis.

II. Raktinių Žodžių Analizė

Įsiklausę į kliento įžvalgas bei pritaikydami savo patirtį atliekame raktinių žodžių analizę. Jai atlikti naudojame įvairius įrankius. Įvertiname kiekvieną raktinį žodį atskirai, testuojame įvairias raktažodžių kombinacijas. Parenkame mažiau konkurencingus bei konkurencingus, tačiau perspektyvius raktinius žodžius

III. Konkurentų analizė

Turėdami raktinių žodžių sąrašą galime atlikti konkurentų analizę. Įvertiname jų stipriąsias bei silpnąsias vietas ir taip pasiruošiame preliuminarų veiksmų planą. Išanalizavę konkurentus puikiai matome, kokie veiksniai lemia pozicijų augimą Jūsų nišoje.

IV. SEO strategijos rengimas

Įvykdę visus viršuje išvardintus punktus paruošiame profesionalią SEO strategiją kurią aptariame su klientu. Mes mėgstame aiškumą, tad iš karto klientui pasakome kokio bendradarbiavimo tikimės iš jo ir ko klientas gali tikėtis iš mūsų. Jeigu viskas tinka, galime judėti toliau.

V. Techninių klaidų taisymas

Darbus pradedame nuo techninių klaidų taisymo, kurių sąrašą gavome po svetainės audito. Optimizuojame svetainės greitį, pritaikome mobiliajai versijai. Tvarkome HTML kodą, įsitikiname, kad serveris dirba sklandžiai.

VI. Vidinis SEO

Vidinis optimizavimas susideda iš daugybės aspektų, kurie nuolatos kinta. Prieš atlikdami bet kokį pakeitimą, jį visų pirma testuojame ir įsitikiname, kad tai nepablogins jūsų turimų pozicijų. Daugiau skaitykite – vidinis SEO.

VII. Išorinis SEO

Išorinis optimizavimas, tai jūsų svetainės nuorodų talpinimas į kitas, panašaus pobūdžio interneto svetaines. Čia yra investuojama didžioji dalis jūsų projekto pinigų, kadangi šiuos nuorodų patalpinimus turime pirkti iš savo partnerių. Skaitykite daugiau apie išorinį optimizavimą čia.

VIII. SEO darbų palaikymas

SEO nėra vienkartinis dabar kurį atlikus esate garantuoti turėti aukštas pozicijas Google. Svetainių optimizavimas yra procesas su kuriuo reikia dirbti neperstojamai. Tik tokiu atveju galite būti tikri, kad pasiektos pozicijos išliks ir konkurentai nesugebės jūsų aplenkti.

Domina SEO paslaugos Jūsų svetainei?

Susisiekite ir pasikalbėkime plačiau! O mes pasistengsime

Jums viską paaiškinti kuo įmanoma paprasčiau.