fbpx

SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMAS: SOCIALINIŲ TINKLŲ MARKETINGAS

Į socialinių tinklų marketingą dar prieš keletą metų konservatyvūs įmonių vadovai žiūrėdavo skeptiškai. Tačiau tuo per daug stebėtis nereiktų, staigus visuomenės skaitmenizavimas iš pradžių daug kam pasirodė neįprastas. Pripažinkime, kad ir mums patiems socialiniai tinklai nėra ta vieta, kurioje norėtume praleisti tiek laiko, kiek galbūt praleidžiame dabar, tačiau būtent dėl šios priežasties ir didelės socialinių tinklų įtakos tik mažoji verslų dalis liko už socialinių tinklų ribos. Turint galimybę pasiekti tokią didelę dalį auditorijos ir ja nesinaudoti yra didžiulė klaida. Tai reiškia, kad tai, ką galėtumėte turėti jūs, šiuo metu turi Jūsų tiesioginiai konkurentai. Tad jei vis dar dvejojate ar socialiniai tinklai reikalingi Jūsų verslui siūlome įsitikinti tuo žemiau.

Socialinių tinklų reklama Facebook

Facebook pagal vartotojų skaičių vis dar išlieka pats populiariausias socialinis tinklas visame pasaulyje. 2021 metų duomenimis Facebook naudojasi net 3 milijardai vartotojų, o tai yra beveik 40% visos pasaulio populiacijos. Matant tokius skaičius būtų keista manyti, kad Jūsų verslo modelis yra toks išskirtinis, kad Facebook reklama būtų nenaudinga. Atlikus išsamią Jūsų paslaugos ar produkto analizę bei išgryninus tikslinę Facebook reklamos auditoriją galima ne tik padidinti Jūsų prekinio ženklo žinomumą, tačiau ir padidinti pardavimus.  

Socialinių tinklų reklama Instagram

Instagram socialinis tinklas 2021 metų duomenimis reitinguojasi 4 vietoje tarp populiariausių. Juo naudojasi net 1.4 milijardo planetos žmonių. Lietuvoje Instagram platforma yra 2 vietoje. Kaip didžiausius šio socialinio tinklo privalumus galime išskirti populiariuosius “Stories” ir sparčiai augančius “Reels”. Tai yra elementai, kuriais lengva sudominti vartotoją. Jie yra nedidelės apimties, neatsibostantys ir nereikalauja daug laiko peržiūrėti. Būtent to ir reikia standartiniam vartotojui. Dažnu atveju, Instagram reklama skirta lengvam turiniui, žinoma, yra išimčių, tačiau pagrindinis reklamos tikslas paprastai ir aiškiai perduodi žinutę. Instagram reklamos auditorijos parinkimas vyksta lygiai taip pat kaip ir Facebook, tad atlikus jūsų produkto ar paslaugos rinkos analizę galime nesunkiai rasti tikslinį klientą ir dėti visas pastangas, kad reklama būtų įdomi!

Socialinių tinklų reklama Twitter

Twitter socialinis tinklas mums dar sunkiai pažįstamas ir greičiausiai taip niekada ir nebus mėgiamas lietuviškos auditorijos. Kodėl taip yra? Atsakymų turbūt yra įvairių, tačiau vienas pagrindinių – lietuviai mėgsta išsamesnį ir detalesnį turinį. Tačiau negalime neatkreipti dėmesio į sparčiai augančia Web 3.0 rinką, o čia tiesiog dominuoja būtent Twitter platforma. Tai yra pagrindinis sklaidos kanalas su daugiausia šios sferos nuomonių formuotojų.

Reklama Twitter platformoje yra naudinga ir tuo atveju, jei savo paslaugas siūlote Jungtinėse Amerikos Valstijose ar kitose šalyse, kuriose Twitter yra viena populiariausių socialinių tinklų platformų.

analizė

Atliekame jūsų produkto ar paslaugos rinkos analizę. Peržvelgiame konkurentus, įvertiname jų stipriąsias ir silpnąsias vietas.

Strateginis planas

Vadovaudamiesi rezultatais gautais iš analizės bei konsultuodamiesi su jumis paruošiame strateginį planą. Nustatome į kuriuos socialinius tinklus akcentuosimės, kas bus jūsų tikslinė auditorija.

Turinio kūrimas

Turėdami strateginį planą nesunkiai galime pradėti reklamos darbus. Kursime reklamos vizualus, skelbimus, tvarkysime bendrą socialinių tinklų paskyrų informaciją.

Statistika

Kiekvieno mėnesio pabaigoje arba po kiekvienos reklamos kampanijos pabaigos gausite išsamią reklamos statistiką. Galėsite matyti visą norimą informaciją bei vertinti paslaugos efektyvumą.

Domina Socialinių tinklų administravimo paslaugos?

Susisiekite ir pasikalbėkime plačiau!