fbpx

INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS: SVETAINIŲ KŪRIMAS VERSLUI

IDĖJA

Kaip ir viskas, svetinės kūrimas prasideda nuo idėjos. Su ja dažniausiai ateina klientas, o mes padedame ją apdoroti. Atsižvelgiame į tiesioginius klientų konkurentus, taip pasiūlome įvairių sprendimų, kurie padeda išsiskirti. Kadangi esame marketingo specialistai, žinome, ką mėgsta žmonės naršantys internete.

DIZAINAS

Dizainas tai nėra tik tai kaip atrodo Jūsų svetainė, tačiau ir tai kaip patogu ja naudotis. Šiuo metu, kai informacijos ir paslaugų kiekis internete yra milžiniškas, maža svetainės dizaino klaida gali tapti prarastu klientu. Kad to išvengti, stebime ir analizuojame kaip klientai elgiasi Jūsų svetainėje ir sprendžiame ką galime padaryti geriau.

PRITAIKYMAS

Turėdami išgrynintą idėją ir dizaino maketą, turime užtikrinti, kad svetainė pilnai funkcionuotų ir atliktų savo funkcijas. Ypač svarbu atsižvelgti į mobiliąsias internetinių svetainių versijas. Kad visos mūsų kuriamos svetainės veiktų nepriekaištingai, naudojame patikrintas turinio valdymo sistemas (WordPress, Shopify).

SEO

Kiekvienai savo kuriamai svetainei atliekame vidinį SEO optimizavimą. Tokiu būdu svetainė greičiau tampa matoma Google platformoje ir taip padidinate svetainės pasiekiamumą jau nuo pirmųjų dienų. Daugiau apie SEO teikiamą naudą galite skaityti SEO paslaugos.

Internetinių Svetainių Kūrimas

Interneto svetainė verslui, tai tarsi vizitinė kortelė internete. Verslas, neturintis internetinės svetainės rizikuoja prarasti nemažą dalį klientų. Neradus informacijos apie įmonę internete, naujiems klientams kyla nepasitikėjimas.

Reprezentacinių Svetainių Kūrimas

Dažnu atveju reprezentacinės svetainės yra kuriamos vieno puslapio pavidalu. Svetainės freelanceriams, statybų projektų svetainės, produkto pristatymo svetainės ir tai tik keletas pavyzdžių kam dažniausiai yra naudojamos reprezentacinės interneto svetainės. Jos, dažnu atveju, yra pigesnės, kadangi dėl savo mažos apimties yra sunaudojama mažiau resursų svetainei sukurti.

Elektroninių Parduotuvių Kūrimas

Pradėti savo nuosavą verslą dar niekada nebuvo taip lengva kaip dabar. Viskas ko jums reikia – elektroninė parduotuvė. Turėdami gerą, jus reprezentuojantį internetinių pardavimų kanalą galite drąsiai konkuruoti ir su pačiais didžiausiais rinkos rykliais. Webdy interneto svetainių kūrimo komanda pasiruošusi Jums padėti atverti e-komercijos duris.  

Domina svetainių kūrimo paslaugos?

Susisiekime ir papasakokite apie savo idėją!