fbpx

GOOGLE ADS REKLAMA: GOOGLE ADWORDS PASLAUGOS

KAS YRA GOOGLE ADS?

Google Ads tai vienas didžiausių reklamos kanalų visame internete. Kokybiškai atlikta ir tiksliai sustrateguota Google Ads kampanija gali stipriai padidinti klientų srautą bei Jūsų įmonės pardavimus. Google Ads skelbimų pagalba galite ne tik pritraukti naujus klientus, tačiau ir susigrąžinti senus, apie Jūsų verslą jau pamiršusius pirkėjus. O didžiausias pliusas yra tas, jog rezultatus matysite nuo pat pirmos reklamos paleidimo dienos.

Kodėl verta išbandyti Google Ads?

Puikus startas pradedant internetinį verslą

Google Ads reklama gali tapti greitu ir stipriu startu jūsų naujam verslui. Tiksliai sustyguota Google Ads kampanija dažnu atveju nereikalauja milžiniškų investicijų. Savo biudžetą galite lengvai skaidyti ir valdyti. Pagrindinis Google Ads kampanijos privalumas – klientai į Jūsų puslapį pradės eiti jau nuo pirmųjų kampanijos paleidimo valandų.

Google Ads kampanijų grąža paskaičiuojama itin lengvai ir aiškiai

Pagal oficialią Google statistiką, išleidus 1€ Google Ads reklamai, Jums grįžta 1.9€ vertės pardavimas. Tai, žinoma, yra vidurkis, tačiau visą šią asmeninę statistiką galėsite matyti ir savo Google Ads paskyroje. Matysite kiekvieno paspaudimo kainą, kuris raktinis žodis yra pelningiausias ir atvirkščiai. Tokiu būdu galėsite koreguoti savo biudžetą ir strategiją.

Prekinio ženklo žinomumo didinimas

Niekam nepaslaptis, jog žmonės mėgsta garsius brand‘us. Dėl šio įpročio verslai investuoja ypač didelius pinigus didinti savo prekinio ženklo žinomumą. Google Ads yra puikus įrankis tai atlikti. Youtube reklamos, vaizdinės reklamos internete stipriai įstringa žmonių galvose, kas vėliau jiems leidžia prisiminti Jus.

Google Ads reklamos tipai

Tekstinė Google Ads paieška

Populiariausia Google Ads reklamos galimybė, kurios pagalba galite būti pirmoje paieškos vietoje pagal Jūsų norimą raktinį žodį.

Google Ads programėlėse

Išokančios reklamos naudojantis įvairias telefono programėles, Google play parduotuvėje esančios reklamos. Visa tai sukurta būtent šios reklamos galimybės pagalba.

Youtube reklama

Įkyrios Youtube reklamos prieš prasidedant vaizdo įrašui kurį ruošiatės žiūrėti. Būtent tai yra Google Ads Youtube reklama. Puikiai tinka prekinio ženklo žinomumo didinimui.

Vietinė Google Ads reklama

Reklamos galimybė daugiausiai naudojama Google Maps platformoje. Tikslas – pritraukti vietinius klientus. Puiki galimybė verslams turintiems ne vieną fizinę lokaciją.

Vaizdinė Google Ads reklama

Reklama kuri bus rodoma išoriniuose kanaluose: Youtube baneriai, naujienų portalai, įvairios programėlės ir kita. Šis reklamos būdas puikiai tinka vykdant remarketingo kampanijas.

Google ads produktų reklama

Gaukite išskirtinę vietą Google paieškoje savo produktų reklamai. Tokiu būdu padidinsite savo svetainės paspaudimus, bei žinoma, padidinsite pardavimus.

Google Ads reklama atradimams

Personalizuotos reklamos skirtos žmonėms besidomintiems panašiu turiniu, kokį siūlo Jūsų verslas. Išnaudokite Youtube, tekstinės paieškos bei naujienų vaizdines Google Ads galimybes.

Išmanioji Google Ads reklama

Reklama reikalaujanti mažiausiai priežiūros. Būsite matomi visur. Google Ads automatiškai parinks geriausias vietas jūsų reklamai. Jums teliks tik stebėti rezultatus!

pasitikėjimas

Didžiausia vertybė mums – klientų pasitikėjimas. Dirbdami siekiame sukurti ryšį su klientu. Mūsų tikslas – klientų rekomendacijos. Tokiu būdu galime augti ir visiems užtikrinti aukščiausio lygio darbą.

profesionalumas

Mūsų komandoje dirba specialistai su ilgamete Google Ads patirtimi. Nuolatos sekame naujausias rekomendacijas ir atnaujiname savo žinias.

skaidrumas

Webdy įmonėje vertiname skaidrumą. Kiekvieną mėnesį pristatysime mėnesio ataskaitas, pateiksime visus skaičius ir rezultatus. Pateiksime biudžeto rekomendacijas.

Domina Google ads paslaugos?

Susisiekite ir pasikalbėkime plačiau! Pirmoji konsultacija nemokama.